مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

تغییر زمان پخش خانه ما بعلت ویژه برنامه های نوروزی!
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
6
اخبار مسابقه

مسابقه خانه ما به قسمت ششم رسید اما متاسفانه مطلع شدیم که در هفته پایانی سال زمانبندی برنامه های تلویزیون عوض شده است و این هفته چه شبکه یک سیما و چه شبکه افق این مستند مسابقه را پخش نمی کنند.

با عرض پوزش، به استحضار کلیه علاقمندان خانه ما می رسانیم که ادامه این مجموعه در تعطیلات نوروز از شبکه افق با زمانبندی جدیدی پخش خواهد شد که زمان دقیق را حتما اطلاعرسانی خواهیم کرد.

همچنین شبکه تهران و شبکه اچ دی نیز اقدام به پخش خانه ما از قسمت اول خواهند کرد که برنامه پخش آن نیز بزودی مشخص و منتشر می شود.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال خانه ما در تلگرام

نظرات کاربران
فیضیان
13 فروردین 1395

سلام و خسته نباشید ….من از طرفداران برنامه تون هستم ولی متاسفانه دسترسی به شبکه های دیجیتال(افق وHDتهران)ندارم …..یعنی دیگه ادامه اش از شبکه 1 پخش نمیشه…..

  خانه ما
  13 فروردین 1395

  انشالا شبکه 1 از هفته آینده ادامه را پخش کند. از شبکه و روابط عمومی سازمان پیگیر باشید. ما هم اگر از برنامه پخش مطلع شدیم اطلاعرسانی می کنیم.

سمیرا
09 فروردین 1395

سلام،مسابقه ی بسیار جذابی دارید و منو خانوادم واقعا برای دیدن این مسابقه لحظه شماری میکنیم.امیدوارم که این مسابقه همینطور ادامه پیدا کنه چون واقعا عالیه

جواد
28 اسفند 1394

سلام
لطفا قسمتهای برنامه را برای دانلود بگذارید

elisa
27 اسفند 1394

سلام لطفا زمان پخش برنامه رو در ایام عید زود اطلاع بدید چون برنامتون خیلی قشنگه و ما هر هفته که پخش نمیشه ناراحت میشیم . ممنون.

  خانه ما
  28 اسفند 1394

  مستند مسابقه خانه ما از پنجم تا ۱۴ فروردین هر شب ساعت ۲۱ از شبکه تهران پخش می شود و صبح روز بعد در ساعت ۱۱ تکرار می شود.
  همچنین آن دسته از عزیزانی که تا پیش از عید شاهد ۴ قسمت از این مسابقه در شبکه افق بودند، قسمت های بعدی را از ۷ فروردین هر شب ساعت ۲۰:۳۰ می توانند در این شبکه دنبال کنند.

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط

پخش فصل دوازدهم خانه ما، به زودی/ رونمایی از تیزر فصل جدید

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
24

سرما فصل دوازدهم خانه ما را به بوشهر بُرد / مهلت ثبت نام بوشهری ها تا 20 آذر

۱۶ آذر ۱۴۰۱
0