مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

آغاز فیلم برداری فصل دوم «خانه ما» در اصفهان
۲۱ تیر ۱۳۹۵
1
اخبار مسابقه

بر اساس اعلام کارگردان مستند مسابقه ی «خانه ما» فیلم‌برداری از سری دوم این مسابقه، از بیستم تیرماه در اصفهان آغاز می‌شود و به مدت 35 روز به طول خواهد انجامید. سری نخست مستند مسابقه «خانه ما»، سال گذشته از شبکه‌های یک و افق به نمایش درآمد و موفق شد نظر مخاطبان را به خود جلب نماید.

حسام اسلامی، کارگردان این مجموعه تلویزیونی، علت انتخاب شهر اصفهان برای سری دوم مسابقه را سبک زندگی اقتصادی مردم اصفهان دانست و اضافه کرد: از گذشته، مردم اصفهان به داشتن سبک اقتصادی کم هزینه شهره بوده‌اند، به همین جهت در سری دوم، سراغ خانواده‌های اصفهانی رفتیم تا ببینیم آنها چگونه می‌توانند مأموریت‌ها و چالش‌هایی که در طول مسابقه برای آنها طراحی شده را از سر بگذرانند.

کارگردان مستند مسابقه ی «خانه ما» ضمن اعلام این خبر، افزود: در سری دوم این مجموعه نیز همانند سری اول، رقابت بین سه خانواده صورت می‌گیرد و آنها در طول مدت یک ماه می‌بایستی بر اساس الگوی مصرف خانواده خود از چالش‌های پیش رو، عبور کنند.

سری دوم مستند مسابقه خانه ما

وی ادامه داد: آنچه که در مستند مسابقه «خانه ما»، اهمیت بالایی دارد، انگیزه بالا در خانواده‌ها برای تغییر و همراه شدن با مسابقه است که می‌تواند سبب کسب بیشترین امتیاز در این مسابقه گردد.

حسام اسلامی افزود: ایده اصلی برنامه در سری دوم، همانند سری اول است ولی برخی از جزئیات، دچار تغییر شده است. در این سری از مسابقه، تعداد اعضای خانواده، 5 نفر است که این موضوع، مدیریت مالی خانواده را تا حدودی پیچیده‌تر و پرچالش تر می نماید. البته در این سری تفاوت‌هایی نیز در طراحی مأموریت‌های خانواده‌ها داشته‌ایم که به دلیل ضرورت عدم اطلاع قبلی شرکت کننده‌ها، در حال حاضر از بیان آن معذوریم.

کارگردان مستند مسابقه ی «خانه ما» در پایان، به زمان اتمام کار اشاره کرد و گفت: به امید خدا، مستند مسابقه «خانه ما» تا اوایل دی ماه برای پخش آماده می‌شود و احتمالا روی آنتن شبکه‌های افق و تهران خواهد رفت.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال خانه ما در تلگرام

نظرات کاربران
مرادی
27 تیر 1395

سلام خسته نباشید….ممنون از برنامه زیبا و جذابتون لطفا اگه امکان داره پخش مستند سری دوم خانه ما را از شبکه سه پخش کنید شبکه افق مخاطب خاص خودش را دارد همچنین به شبکه تهران بیشتر ملت دسترسی ندارن تشکر

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط

پخش فصل دوازدهم خانه ما، به زودی/ رونمایی از تیزر فصل جدید

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
24

سرما فصل دوازدهم خانه ما را به بوشهر بُرد / مهلت ثبت نام بوشهری ها تا 20 آذر

۱۶ آذر ۱۴۰۱
0