مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

20 تیر آخرین فرصت ثبت نام
۱۰ تیر ۱۳۹۴
0
اخبار مسابقه

سری اول مسابقه تلویزیونی خانه ما مرداد ماه جلوی دوربین می رود. ثبت نام خانواده های متقاضی که از اول خرداد در سایت خانه ما آغاز شده بود پس از دو بار تمدید 20 تیر 94 به پایان می رسد. لذا آخرین فرصت ثبت نام برای سری اول بیستم تیر ماه است.

از شما خانواده های علاقمند دعوت می کنیم به صفحه ثبت نام در سایت مسابقه خانه ما مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنید و حتما عکسی با حضور همه اعضای خانواده که چهره تک تکشان واضح باشد ارسال نمایید.

خانه‌ ما، مسابقه‌ تلویزیونی جذابی است با نگاهی تازه به روش‌های متفاوت مصرف‌ کردن. سه خانواده در رقابت با همدیگر باید بتوانند در بهینه‌ترین شکل ممکن زندگی خود را مدیریت کنند. هر خانواده‌ای که فکر می‌کند الگوی مصرف خاص خود را دارد، می‌تواند در این مسابقه شرکت کند. البته انگیزه‌ی بالا برای تغییر و همراه شدن با مسابقه مهم‌ترین امتیاز برای حضور در این مسابقه است.
شرکت در این مسابقه رایگان است و تمامی هزینه‌های جاری هر خانواده نیز توسط مجموعه‌‌ خانه‌ ما پرداخت می‌شود و جایزه‌‌ خانواده‌ برنده‌، صد برابر مقدار پس‌انداز باقیمانده در حساب آنهاست.
این مسابقه‌ تابستان امسال و به مدت چهل روز برگزار می‌شود. گروه سازنده کاملا این مساله را در نظر دارد که ضبط برنامه به هیچ وجه با برنامه‌های عادی خانواده‌ها تداخل نداشته باشد. به عبارت دیگر شما می‌توانید همچنان کسب و کار خود را دنبال کرده و در عین حال در مسابقه نیز حضور داشته باشید. از طرف دیگر دوربین‌های برنامه تنها در زمان‌های محدودی از طول هفته در منزل شما حاضر بوده و به هیچ‌وجه مزاحمتی برای حریم خصوصی خانواده شما نخواهد داشت.
آخرین مهلت ثبت‌نام در مسابقه‌ خانه‌ ما، بیست تیرماه نود و چهار خواهد بود و پس از آن مراحل انتخاب شرکت کننده‌ها شروع خواهد شد.
متقاضیان باید به صورت خانوادگی ثبت‌نام کرده و برای شرکت در مسابقه رضایت همه‌ اعضای خانواده الزامی‌ است.

لازم به ذکر است این مسابقه قرار است در فصول متعدد ادامه داشته باشد و با توجه به تعداد متقاضیان در شهرهای مختلف کشور برگزار شود. به این صورت که هر شهری که بیشترین ثبت نام کننده را داشته باشد در اولویت قرار می گیرد. بنابراین شما می توانید با اطلاعرسانی به همشهریان و آشنایان خود نقش مؤثری در ارتقاء اولویت شهر خود ایفا کنید تا مسابقه در شهر شما زودتر برگزار شود.

فرم ثبت نام در مسابقه خانه ما

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما  بپیوندید:

کانال خانه ما در تلگرام

نظرات کاربران

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط

پخش فصل دوازدهم خانه ما، به زودی/ رونمایی از تیزر فصل جدید

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
24

سرما فصل دوازدهم خانه ما را به بوشهر بُرد / مهلت ثبت نام بوشهری ها تا 20 آذر

۱۶ آذر ۱۴۰۱
0