مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده اصغرپور

خانواده اصغرپور

این خانواده 4 نفره در واقع غیرگیلانی هستن. بابا و مامان، سال های طولانی در تهران زندگی می کردن و کمتر از یه دهه است که به رشت اومدن. خونه اصغرپور، پر از حیوون و گل و گیاه و سبزیجاته.

نظراتتون را در مورد خانواده اصغرپور اینجا بنویسید (با رعایت کامل  ادب و احترام)

پدر

«آقای اصغرپور» بابای خانواده، برق کاره و روحیه شیطونی داره و همه چی رو به چشم بازی می بینه؛ با شوخ طبعی هایی که یه لحظه هم خنده رو از صورت اعضای این خانواده پاک نمی کنه.

مادر

«خانم اصغرپور» خانم خونه داری که مدیریت مخارج و ایده پردازی و اجرا و خلاصه همه چی با خودشه. در واقع اگه یه روز بخواد بره مرخصی، معلوم نیست چی به روز بقیه میاد! وقتی دوز شوخی و بازی بالا بره، لازمه یه نفر حواسش بیشتر جمع باشه و از اوضاع مراقبت کنه، کاری که تو خونه اصغرپورها بر دوش مادر خانواده ست.

پسر بزرگ

«امیرحسین» پسر ارشد خانواده ست. پشت کنکوره و با این هیکل ورزشکاریش آماده رقابت با بابا! امیرحسین و پدرش مدام در حال شوخی و سر به سر هم گذاشتن هستن و هیچ کدوم جلوی اون یکی کم نمیارن.

پسر کوچک

«محمدرضا» پسر کوچیک خانواده که البته تو سطح انرژی و بازیگوشی به پای بابا و برادر بزرگه ش نمی رسه ولی دست کمی هم از اونا نداره! در ضمن محمدرضا تو خونه اصغرپورها مسئول نگهداری از بلدرچین هاست.

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

سفره مهربانی و همدلی در خانه ما

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
0

چگونه یک خانه سبز بسازیم؟!/ خانواده اصغرپور

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
0

یک جذابیت خوشمزه و خیلی ساده!

۲۶ فروردین ۱۳۹۹
0

توصیه های ایمنی را جدی بگیرید!/ خانواده اصغرپور، فصل پنجم، رشت

۰۵ فروردین ۱۳۹۹
0

تفریح به روش خانواده اصغرپور

۰۵ مرداد ۱۳۹۷
2
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!