مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده جوادی

خانواده جوادی

آقا و خانم جوادی را در این مسابقه پسر کوچکشان و یکی از نوه هایشان همراهی می کنند. علی اصغر که آخرین بچه خانواده است باعث شده که آن ها در مسابقه شرکت کنن و زهرا هم که تعطیلات تابستانیشو پیش مامان بزرگ و بابابزرگش میگذرونه.

پدر

آقای جوادی، بزرگ‌خاندان یه فامیل پرجمعیته. تاجر کهنه‌کار بازار بزرگ تبریز بوده و حالا چند سالی می‌شه که به قول معروف، اَلَک‌شو آویخته و خودشو بازنشست کرده. با این حال با استراحت و گوشه‌نشینی میونه‌ی خاصی نداره و بیشتر وقتش به رتق و فتق کارهای باغش می‌گذره که از قبل واسه همین دوره‌ی بازنشستگی خریده بوده. پدر همچنان سرش تو حساب و کتاب و عدد و رقمه و خیلی دلش می‌خواست یه طوری می‌تونست این روحیه رو به پسر کوچیکش هم منتقل کنه.

مادر

خانوم جوادی که سنگ زیرین آسیاب خانواده است. زنی که مثل شوهرش، سختی‌های زیادی تو زندگی کشیده و فراز و نشیب‌های عجیبی رو تا این سن پشت سر گذاشته. با این حال الان بعد از بزرگ کردن بچه‌ها و فرستادن‌شون سر خونه زندگی، تازه نیمه‌ی دوم کارهاشو شروع کرده. خونه‌ی جوادی‌ بسیار پررفت‌وآمده و به غیر از بچه‌ها، هر سال کلی مهمون از اقصی نقاط ایران و جهان دارن. تازه خانوم جوادی پرچم‌دار فعالیت‌های اجتماعی و خیریه‌ تو محله و منطقه و حتی بخشی از تبریزم هست و به خاطر همین، زنگ‌خور تلفنش یه لحظه هم قطع نمی‌شه.

علی‌اصغر اما اصلاً تو این فضاها نیست. تازه سال‌های اول جوونی‌شو می‌گذرونه و از رشته‌ی دانشگاهیش (یعنی عکاسی) می‌شه فهمید روحیه‌ی لطیفی داره که از طرز فکر اقتصادی بابا دوره. ثبت‌نام این خانواده تو مسابقه هم به اصرار علی‌اصغر انجام شده. اون به خاطر ته‌تغاری بودن، عزیز دردونه‌ی مامان‌شه و سبک‌زندگی خاصش -که جای شب و روز توش عوض شده- نشون می‌ده که هنوز خیلی درگیر سختیا و مسئولیت زندگی نشده.

نوه

زهرا نوه‌ی خجالتی و محجوب خانواده‌ی جوادیه که تصمیم گرفته تعطیلات تابستونی‌شو پیش مامان‌‌بزرگ و بابابزرگش بگذرونه. اختلاف سنی کمش با عمو، رابطه‌ی زهرا و علی‌اصغر رو بیشتر به رابطه‌ی برادر خواهری نزدیک کرده. خانواده‌‌ی بزرگ جوادی، مدام در معاشرت با همن. اما تو دورهمی‌های خانوادگی، زهرا معمولاً نقش پررنگی نداره و بیشتر به شیطنت‌های بقیه می‌خنده.

فاطمه
29 اسفند 1398

من اصفهانی هستم ولی بنظرم فصل 6خانه ما که در تبریز ساخته شد از همه ی فصلهای این مسابقه جذاب تر بود و بخش عمده ی این جذابیت رو هم خانواده جوادی به وجود آوردن.واقعا خانواده گرم و دوست داشتنی هستن.و برای بار دوم که مسابقه پخش شد باز هم تماشا کردیم و لذت بردیم. امیدوارم همیشه درکنار هم شاد و سلامت باشن

علی
21 اسفند 1398

بهترین خانواده در تمام ادوار خانه ما

روح اله نیک زاد
13 فروردین 1398

فقط روابط زیبای مادر و پسر و انعکاس این رابطه بین عمو و برادرزاده از خانواده جوادی خودش یک واحد کامل درس برای تمامی مادران است.
محبتی که در چهره ی پدر خانواده هست وقتی به مادر خانواده نگاه میکنه هم تاثیر مستقیم داره بر رفتار پسر با مادرش

زهرا رسولی
17 اسفند 1397

خانواده جوادی عالی هستن،مادر خانواده به من آرامش میدن و خیلی دوس دارم از نزدیک ببینمشون،پدرخانواده خیلی صبور و ملاحظه گر هستن،بچه ها عالین،همکاری و انرژیشون عالیه
اونجایی که علی اصغر از حمام اومد و مامانش رو بغل کرد خیلی خوب بود…

نازی
12 اسفند 1397

شما که در خانوادتون استعداد بازیگری دارید چرا به بر نامه ی عصر جدید نمایروید

نازی
12 اسفند 1397

شما که در خانوادتون استعداد بازیگری دارید چرا به بر نامه ی عصر جدید نمایروید

Bita
11 اسفند 1397

محشرن

مونا نوروزی
08 اسفند 1397

خانواده ی جوادی خیلی بامزه هستن دوسشون دارم چون خودمم تبریزی هستم.ایده هاشون هم خیلی خوبه حرف نداره دمشون گرم.

پریسا
04 اسفند 1397

علی اصغر خیلی باحاله

زهرا
04 اسفند 1397

خانواده جوادی خیلی پرشور وصمیمی هستند

Zahra
27 بهمن 1397

وای خیلی خوبننننن من که عاشق این خانواده ام

Hstiw
20 بهمن 1397

وای خیلی خوبن و باید به آقای جوادی کوچک بگم عکاسیش فوق العادس با توجه به عکسایی که زده به در و دیوار

عباس
06 بهمن 1397

از دیدن روابط پدر و مادر خانواده که توام با محبت و‌ احترام هستش واقعا لذت می بریم. خانم قویدل، اگه درست گفته باشم فامیلی شون رو، نمونه واقعی از یک زن صبور و دلسوز هستند.جوان ترهای خانواده شاد هستند و محجوب.امید که با گذشت زندکی پخته تر بشن

محسن نعمتی
06 بهمن 1397

سلام پس چرا نظر من تو قسمت نظرات نیست؟؟؟؟

محسن نعمتی
06 بهمن 1397

سلام خدمت خانواده خوب و محترم جوادی. متاسفانه من ار نعمت پدر محروم هستم و وقتی رفتار بسیار زشت و بی ادبانه علی آقا با پدر بزرگوار و مهربانشون رو می بینم که چقدر با لحن تحکم و بی ادب با پدرشون حرف میزنن و این پدر بزرگوار با موی سپیدشون با صبوری و مهربانی با علی آقای بی ادب برخورد می کنن خیلی آزرده شدم. علی آقای گل لطفا در رفتارت با والدینت ی تجدید نظر اساسی کن و قدرشون رو بدون. موفق باشید.

شهاب بابازاده
23 دی 1397

خانواده جوادی قطعا برنده میشن

مهدی رستم‌پور
21 دی 1397

همه ی خانواده ها خوبن اما خونواده جوادی عالی هستن لهجشون خیلی شیرینه

Maedeh
16 دی 1397

من طرفدار خانواده جوادی ام خیلی خانواده باحال و پایه ای هستن
لحجشون حرف نداره

ماران
15 دی 1397

فقط خانواده جوادی
لهجشونم عالیه عالیییییییی

رعنا
14 دی 1397

اگه به زبان خودشون بود خیلی باحال تر می شد مسابقه یه زیرنویس می ذاشتن عالی می شد انگار دست و پاشونو بستن راحت نیستن کاملا معلومه .

روح الله
14 دی 1397

با توجه به رزومه خانواده ها ، قطعا خانواده جوادی برنده میشود

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

قوجا تبریز علیه کرونا! / خانواده جوادی، فصل ششم، تبریز

۲۸ اسفند ۱۳۹۸
0

دعوای تقسیم غنایم در خانه جوادی ها (خانه ما+)

۲۴ اسفند ۱۳۹۷
0

پشت صحنه مهمانی جوادی ها (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

پشت صحنه رسیدن مهمان های خانواده جوادی (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

میزبانی که ز جان سیر کند مهمان را، چه ضروری است که آراسته سازد خوان را! (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

تمرین خوانندگی علی اصغر برای مهمانی (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
1
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!