مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده پایسته

خانواده پایسته

خانواده آقای پایسته، یک خانواده سه نفره بوده که تنها فرزندشان ازدواج کرده و همسایه دیوار به دیوار آنهاست. بنابراین آقا و خانم پایسته همراه با پسر، عروس و یک نوه ی کوچولو بصورت خانواده ای 5 نفره در این فصل از مسابقه خانه ما شرکت کرده اند. باید دید که این سه نسل متفاوت چگونه در کنار هم از پس چالش های مسابقه برخواهند آمد.

پدر

پدر خانواده بعد از بازنشستگی بیشتر اوقات‌شو توی خونه می‌گذرونه و سرگرم نوه‌ی شیطون یا عروس‌های هلندی‌شه. بابا با وجود آرامش و کم‌حرفیش، آدم خوش‌فکریه که البته گاهی با جست‌وخیزهای توفانی کودک درونش، حسابی همه‌‌ی ناظران رو به شگفتی وامی‌داره. درواقع این مسابقه فرصتی شده تا آقای پایسته استعدادهای شکوفانشده‌شو به منصه‌ی ظهور برسونه.

مادر

مامان، از اون خانم‌های خانه‌دار فعال و همه‌فن حریفه که از خیاطی و بافتنی تا امداد و نجات و کمک‌های اولیه به هر هنری که فکرشو بکنید آراسته است. تو خونه‌ی پایسته، کسی به اون معنا حرف آخرو نمی‌زنه، اما رأی خانوم پایسته تو تصمیم‌گیری‌ها جزء مهم‌ترین رأی‌هاست و به نوعی، مرکز ثقل این خانواده محسوب می‌شه. برنده شدن تو این مسابقه، برای مامان هم مثل بقیه‌ی اعضای این خانواده خیلی مهمه.

پسر

علی به‌عنوان تک‌فرزند مامان و بابا با همسرش زهرا تو خونه‌ی پشت همین دیوار زندگی می‌کنن. پسر پرزور و پرشور و خستگی‌ناپذیری که گاهی به خاطر عجله‌ یا کم‌تجربگی‌اش کار دست بقیه می‌ده. رؤیای علی تو زندگیش، داشتن یه مزرعه‌ی شترمرغه که برا رسیدن بهش روی جایزه‌ی مسابقه حساب کرده.

عروس

زهرا برعکس شوهرش دختر آرومیه که سعی می‌کنه سطح انرژی خانواده‌ رو تا حد لازم پایین بیاره و تنظیم کنه. روحیه‌ی صلح‌طلب زهرا رو می‌شه به راحتی از زندگی مسالمت‌آمیزش دیوار به دیوار خانواده‌ی همسر فهمید. هرچند سر شترمرغ‌ها آبش با شوهرش تو یه جوب نمی‌ره.

نوه

علی و زهرا با وجود سن کم‌شون، یه پسر کوچولو هم دارن؛ امیرمحمد، که از همین حالا معلومه به باباش رفته و نمی‌ذاره خونه‌ی پایسته یه لحظه هم بی‌سر و صدا باقی بمونه.

خانم الف
22 اسفند 1398

روابط محبت آمیز این خانواده رو واقعا پسندیدم؛ بخصوص احترامی که پسر برای پدر و مادرش قائل هست و توجهی که به همسرش داره (سعی میکنه بار اصلی رو خودش به دوش بکشه)

روح اله
13 فروردین 1398

واقعا دوست داشتنی هستن مخصوصا کوچولوی شیرین و قند عسل این خانواده
آرزوی موفقیت براشون دارم.

روح اله
13 فروردین 1398

احترامی که برای مهمان قائل شدن حتی باوجود بودن در مسابقه و حساب دو دو تا چهارتا واقعا آدمی را متحیر میکنه از نزاکت و ادب این خانواده ی محترم
من دوستشان دارم و احترامات قلبی ام نثار این خانواده عزیز مهمان دوست
همین مورد کافیست تا با خیال راحت به این خانواده رای بدهم.

روح اله
13 فروردین 1398

احترامی که برای مهمان قائل شدن حتی باوجود بودن در مسابقه و حساب دو دو تا چهارتا واقعا آدمی را متحیر میکنه از نزاکت و ادب این خانواده ی محترم
همین مورد کافیست تا با خیال راحت به این خانواده رای بدهم.

مونا نوروزی
08 اسفند 1397

مهمونی خانواده ی پایسته عالی بود .در کل تو هر کاری خیلی زحمت کشیدن اما شانس خوبی نداشتن و تا حدودی مورد بی مهری قرار گرفتن امیدوارم برنده شن.

سحر
27 بهمن 1397

خانواده پایسته مهمونی خوبی داشتن .
فقط:
علی پسر خانواده یه خورده برنامه ریزیش تو خرید مهمونی خوب نبود که باعث ناراحتی بین اعضای خانواده شد.
رفتار خانمشون هم جلوی دوربین اصلا جالب نبود،مخصوصا قهری که کرده بودن.

المیرا زارعی
26 بهمن 1397

خانواده پایسته دوستداشتنی هستن
امیدوارم ببرن

راضیه صبوری
26 بهمن 1397

مهمونیشون عالی بود .خیلی خانواده عالی ایی هستن هم شوخ طبع هستن هم فعال.
من کم و کاستی توی مهمونیشون ندیدم اما فکر میکنم یکی از خانواده ها که اسمشو نمیارم در مورد مهمونی این خانواده کم لطفی کردن
به نظرم حداقل جلوی دوربین خودشون رو حفظ میکردن کمی خوشرو بودن خیلی خوبه ،حسادت از توی چهره ی آدم ها در گفتار آدم ها بخوبی معلومه
در کل خواستم بگم حسود نباشید لطفا

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

اشک های خانواده پایسته (خانه ما+)

۲۴ اسفند ۱۳۹۷
0

شیش سیخ جیگر، سیخی شیش هزار (خانه ما+)

۲۴ اسفند ۱۳۹۷
0

پشت صحنه مهمانی جوادی ها (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

پشت صحنه رسیدن مهمان های خانواده جوادی (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

علی پایسته: از ورزش حرفه ای تا رقابت با محمدرضا گلزار (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0

چیزی که باعث شد علی، سیگار را ترک کند (خانه ما+)

۱۷ اسفند ۱۳۹۷
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!