مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده سلیمی

خانواده سلیمی که برنده فصل هفتم خانه ما تو شیراز شدن، به شکل عجیبی نظم و دیسیپلین نظامی رو کنار شور و شیطنت خانوادگی نشونده ن!

سلیمی ها که رگ و ریشه عشایری دارن، خیلی اهل طبیعتن و با دشت و کوه و دریا و کویر به همزیستی مسالمت آمیزی رسیده ن؛ ویژگی ای که تو هر قسمت از مسابقه به شکلی خودشو نشون داده.

روحیه شوخ و شنگ و نترس و ماجراجوی این خانواده باعث شد که سلیمی ها در فشرده ترین رقابت تاریخ خانه ما، بیشتر از دو خانواده دیگه، خودشونو تو دل بیننده های برنامه جا کنن و برنده ی فصل هفتم بشن. جایزه ای که همونطور که از اولش براش برنامه ریزی کرده بودن، قرار بود هزینه راه اندازی مزرعه کاکتوس سعید بشه.

این صفحه پروفایل خانواده سلیمی در فصل ویژه خانه ما است و شما می تونید عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این خانواده را اینجا ببینید و در مورد عملکردشان در طول مسابقه همینجا نظر دهید.

پدر

جناب سرهنگ به عنوان افسر بازنشسته ارتش، مهربون ترین و بازیگوش ترین نظامی ایه که می تونین تصور کنین.

مادر

مدیریت این همه انرژی و انگیزه و جنب و جوش خانوادگی، احتیاج به یه رئیس جدی و سختگیر داره که نذاره شیرازه ی کار از دست بره، البته خانم سلیمی که کار با سلاح گرم رو هم بلده، ابدا مامان عصبانی و بداخلاقی نیست، اما از مربی گری تمرینات ورزشی ش معلوم بود که همیشه زیرچشمی حواسش به همه خانواده هست.

پسر

سعید هم یه «پسر کو ندارد نشان از پدر» واقعیه. معلم شیمی و زیست شناسی ای که حاضر شد با دایره زنگی و لباس قرمز و صورت زغالی حاجی فیروز، کنار بساط دستفروشی مامان و بابا از خودش حرکات موزون در کنه.

دختر

ملیکا دختر ته تغاری و قند عسل بابا هنوز نتونسته با ترشی های مار و عقرب و رتیل داداشش از در رفاقت در بیاد اما غیر از اون، حتی موقع آتیش بازی مهمونی هم به عنوان معاون اول آقای شیمی دان و زیست شناس، کنارش حی و حاضر و آماده بود.

یعقوبی
18 مرداد 1399

به نظرمن بهترین وباتدبیرترین وصمیمی ترین خانواده که ازنظر ادب ونظم زندگی یک خانواده ایرانی عالی بودند❤️❤️❤️

راحله
27 تیر 1399

اقارضا
داری برعکس میگی
ما هر چی دیدیم تو افغانیها همه اش تظاهره اما خانواده سلیمی خودشون هستن.
تا اینجا هم که اومدن بالا قطعا الکی بوده
چه غروری هم دارن
بی ادب ها

رضا
26 تیر 1399

چرا سعی دارید خودتون خوب جلوه کنید میگید وفا افغانیه پیج فیک میزنید میاید سایت خانه ما برای خودتون حرف میزنید هرکار کنید وفا برنده هست درجریان باشید

راحله
19 تیر 1399

سلام به خانواده بسیار خوبه آقای سلیمی
قطعا شما برنده اید
فینالیست شدن حق شماست
خانواده با اخلاق و مهربون و الگوی همه خانواده ها

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

سومین تیزر فصل جدید خانه ما/ لیگ قهرمانان/ ویژه کرونا

۲۰ تیر ۱۳۹۹
0

مسابقه با کرونا!/ فصل ویژه خانه ما

۱۹ تیر ۱۳۹۹
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!