مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده وفا

خانواده وفا، آروم ترین برنده خانه ما تو این هشت فصل بودن. خانواده ای اصالتا اهل افغانستان که تقریبا سی سالی میشه به ایران مهاجرت کردن و ساکن مشهد شدن.

خانواده وفا تو تمام ماموریت ها روی نشون دادن آداب و رسوم ملی شون تاکید دارن، از لباس و غذا و بازی های سنتی تو مهمونی بگیر، تا پختن و فروختن هوسانه های افغانستانی تو کسب و کار.

تلاش خانواده وفا برای نمایش یه تصویر دلنشین از یه خانواده افغانستانی تو ایران، بیشتر از دو رقیب دیگه به دل مخاطبای برنامه نشست و اونا رو برنده ی فصل هشتم کرد. جایزه مسابقه هم اونجور که برنامه ریخته بودن صرف راه اندازی آشپزخانه خونگی مامان برای غذاهای سنتی افغانستان شد.

این صفحه پروفایل خانواده «وفا» در فصل ویژه خانه ما است و شما می تونید عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این خانواده را اینجا ببینید و در مورد عملکردشان در طول مسابقه همینجا نظر بدید.

پدر

آقای وفا به عنوان فرهنگی ترین چهره خانواده، مجری رادیو دری هستش و تمام هم و غمش در مسابقه صرف این شده که بین دو کشور دوست و همسایه، پل بزنه.

مادر

وزن اصلی انجام کارها رو دوش خانم وفاست، در واقع اگه آقای وفا رو مدیر تیم ایده پردازی بدونیم، ریاست دایره اجرایی رو همسرش به عهده گرفته، زن صبور و تر و فرز و همه فن حریفی که مثل مادرهای ایرانی، سنگ زیرین آسیاب خانواده هم محسوب میشه.

پسر

احسان، سال آخر دبیرستانه و با صدای خوب و گیراش دوست داره پا جای پای بابا بذاره.

پسرعمه

حجت، پسرعمه احسانه که زیاد به خونه داییش سر می زنه. معمولا سرش تو گوشیه و مثل بیشتر پسر دبیرستانی ها، اهل شیطنت و حاضر جوابیه. گاهی هم لجبازی های غریبی از خودش ساطع می کنه که جاهای بدی از اعصاب خانواده رو قلقلک میده!

دختر

مامان یه معاون چست و چابک و شیطون و حاضرجواب هم کنار خودش داره که حمیده، دختر بزرگ خانواده است.

نوه

ریحانه هم نوه آروم و باشخصیت وفاست که بودنش در کنار این خانواده افغانستانی، لطف و نمکشون رو بیشتر می کنه.

س.مولایی
18 آذر 1399

بسیار عالی بود ،خیلی عالی اقای وفا سنت و فرهنگ خانواده افغان رو نشون دادن ، موفق وشاد باشید همشهری عزیز در کنار خانواده ⚘

شاهپور شکاری
17 مرداد 1399

خانواده بهترین بودن و مستحق اول شدن هستند

رضا
22 تیر 1399

شماها عااااالییییی بودین

فاطمه یوسفی
22 تیر 1399

خیلی خوب و عالی بود

فاطمه حسن‌ زاده
19 تیر 1399

عالی بود

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

سومین تیزر فصل جدید خانه ما/ لیگ قهرمانان/ ویژه کرونا

۲۰ تیر ۱۳۹۹
0

مسابقه با کرونا!/ فصل ویژه خانه ما

۱۹ تیر ۱۳۹۹
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!